Yulia & Yaşam ile Les Ottomans'da Düğün Hikayesi

12.03.2016 düğün fotoğrafçısı,Les Ottomans'da düğün çekimi,Otel'de düğün çekimi, 5 Yorum
Düğün günü hikaye çekimi için çiftimiz yurtdışında yaşadığından onları otelden aldık ve birlikte önce ısmarladığımız gelinlik ve prova için Vakko mağazasında soluğu aldık, gelinliğin son kontrolleri sonrası kuaförde hazırlıklara başladık , Tüm hazırlık anını başından sonuna fotoğraflarken güzel gelinimizin bizi hiç zorlamaması birbirinden keyifli fotoğrafların çekilmesine müthiş bir zemin hazırladı. 

Hazırlık sonrası çiftimizin kaldığı otelde çiftin heyecanlarını paylaşan arkadaşları ile kısa bir çekim gerçekleştirdik, Sonrasında kısa da olsa bir özel çekim gerçekleştirip nikah salonunun yolunu tuttuk.

Şüphesiz düğün anının en özel anlarından biri nikah anı , nikahı fotoğraflarken Yulia ve Yaşam'ın yüzündeki mutluluğu görmek ve heyecanla karışan duyguları fotoğraflamak bizim için de bir o kadar anlamlı oldu. 

Nikah sonrası akşam yemeği için çiftimiz Les Ottomans'ı seçmişti bizde onlarla otelin eşsiz dokusu eşliğinde birkaç fotoğraf sonrası kendilerine ömür boyu mutluluklar dileyerek yanlarından ayrıldık.