Gülselin ve Selman ile Cunda Düğün Fotoğrafları

10.08.2015 cunda düğün çekimi,cunda gelin çekimi,cunda dış çekim,balıkesir düğün fotoğrafçısı,cunda adası ,gelin,damat,wedding,düğün,renkli düğün fotoğrafları,eğlenceli düğün fotoğrafları 5 Yorum
Cunda Adası bir diğer değişle Ali Bey adası Balıkesirin Ayvalık ilçesine bağlı Ayvalık adaları olarakta bilinen 22 küçük adasından tek yerleşime açık olan adasıdır.

Gülselin ve Selman ile tanışmamız Facebook üzerinden oldu .Gülselin Balıkesirde yaşadığını ve çekimini orada yaptırmak istediği bizlere iletmesi üzerine sabahın erken saatlerinde uçağa binip Balıkesir havaalanına ulaştık.
Bizleri havaalanında Selman karşıladı.Saat erken olduğu için de önce Gülselinin evine geçtik ve oradan da direk kuaföre.

Selmanın heyecanı aylar öncesinden bizi sürekli aramasından ve konuştuğumuz şeyler aynı olmasına rağmen her aklına takılan soruda bize danışmasından belliydi,belli etmesekte bu bizler mutlu ediyor du :)

Gülselinin saçı yapılırken bizde Selman ile beraber günün kısa bir özetini geçtik nerede ne yapacağız,nerelere gideceğiz ne kadar zamana ihtiyacımız var tüm bunları uzun uzadıya planladıktan sonra Gülselin'in de makyajına geçilmişti ve bizlerde makinalarımızı alıp kuaför çekimimize o anda başlamış bulunduk.
Kuaförde geçirdiğimiz zaman yaklaşık 3 saat sürdü ve kuaförden çıktıktan sonra ortalama 45 dklık yolculuktan sonra Türkiyenin ilk Boğaz Köprüsüne ulaştık.
Bu köprü Türkiyede ilk olarak yapılan köprü ve Cunda adasıyla Ayvalığı bir birine bağlıyor.
İlk karelerimizi köprüde aldıktan sonra adaya giriş sağladık ve adanın tüm sokaklarında,,renkli kapılarında,değirmenlerde ve müzede uzun uzadığa bir çekim gerçekleştirdik.Sanırım bizleri en çok yoran şeyde Cunda Adasının arnavut kaldırımlı taş yolu oldu . Burada çekim yaptırmak isteyen çiftlerimize önerimiz topuklu ayakkabıdan ziyade düz babet yada dolgu topuk ayakkabı yanlarında bulundursunlar :)

Konunun ilk başında da bahsettiğimiz üzere bu derece heyecanlı ve renkli bir çiftle çalışmanın sonucunda bir birinden eğlenceli ve bir o kadar da güzel fotoğraflar elde ettik.Bizde fotoğraf vasıtasıyla yine çok güzel 2 dost edinmiş olduk.

İyiki varsınız ,sizleri seviyoruz.

Dipnot :) Cunda Adasında Düğün Fotoğrafı çektirmek isteyen gelinlerimizin özellikle yanları rahat ayakkabı yada babet getirmelerini tavsiye ederiz.Cunda Adasında Düğün Fotoğrafı çektirecek çiftlerimizin Cunda'nın patika yollarını ve yokuşlarını unutmamaları ona görede yardımcılarıyla beraber olmalarını öneririz.