Elçin ve Mert ile Sapanca Düğün Fotoğrafı Çekimi

23.02.2016 sapanca dış çekim,maşukiye dış çekim,sakarya düğün fotoğrafçısı,sapanca düğün fotoğrafçısı 5 Yorum
Soner yakın arkadaşı olan Mert'in çekiminde olmak istediğini ve o heyecanı onunla beraber paylaşmak istediğini söyledi ve günün erken saatlerinde bize referans olan çiftimiz Özge ve Soner ile beraber buluştuk ve Sapancada düğün fotoğrafı çekmek için yola çıktık.
Sapanca düğün fotoğrafı çekmek için bol yeşillikli ve tatlı bir göle sahip bir eşsiz bir yer.İstanbulun hararetinden sıkılan ve klişe fotoğraflardan kaçınan çiftler için Sapancada düğün fotoğraflarını çektirmelerini öneririz.

O kadar erken yola çıkmamıza rağmen Elçin çoktan hazırlanmış evinde bizleri bekliyordu.Onları da evlerinden aldıktan sonra rotamızı Sapanca'ya çevirdik.

Sapanca Sakarya ilene bağlı bir ilçe.Ufak,şirin bir kasaba gibi sanki.
Her yeri yeşillik her yeri doğa,cennetten bir bahçe gibi.
Çiftimizle çekime başlamadan önce keşif yapmak için alanları gezmeye başlayacaktık fakat Elçin ve Mertin enerjisine o kadar kaptırdık ki kendimizi keşif yaparken bile bir yandan fotoğraflıyorduk onları.

Sarı cumbalı ev , uzun uzadıya merdivenler , ağaçlar ,kulübe evler derken saatin nasıl geçtiğini bile anlamadık.
Normal şartlarda 2 saat olarak anlaştığımız çiftimizle çekim sonuna geldiğimizde 1000'in üzerinde fotoğraf karesi ve 4 saatlik bir çekim süresine ulaştığımızı farkettik .Çekimden sonra çiftimizin evindeki ilk misafirleri olduk , gelinlik ve damatlıklarını çıkarttıktan sonra hep beraber mutfağa girdik ne kadar açıktığımızı o zaman farkettik.Bu arada söylemeden geçemeyeceğim Elçin elin çok lezzetli yemekler birer harikaydı :)

Fotoğraf vesilesiyle sizler kadar güzel dostlar edindiğimiz için çok şanslıyız . 
İyiki varsınız , sizleri seviyoruz :) 

Dipnot :) Düğün fotoğraf çekimini farklı bir gün tüm stresten uzak kuş sesleri arasında huzurlu bir ortamda çektirmek isteyen çiftlerimize Sapanca'yı öneririz.Sapanca düğün fotoğrafları konusunda hem bakir,hem sakin hemde doğanın verdiği huzurla sizi rahatlatan bir enerjiye sahip.

Eğer sizlerde Sapancada Profesyonel Düğün Fotoğrafçısıyla çalışmak isterseniz bizlerle iletişime geçin.