Burcu Ve Tanju ile Şile'de Düğün Fotoğraf Çekimi

19.02.2016 atatürk arboretumu,kır bahçesi,koruda dış çekim,düğün 5 Yorum

Burcu ve Tanju ile geçtiğimiz sene çektiğimiz Esra ve Burak çiftimizin kuzeni.

Esra ve Burak ile beraber Büyükada'da gün boyu eğlenceli bir fotoğraf çekimi gerçekleştirmiştik.Fotoğraflarımızı gören Burcu bizimle iletişime geçerek bizlerle çalışmak istediğini söyledi

Burcu ile görüşmemiz esnasında bizden hem renkli hemde eğlenceli doğa ile içiçe bir çekim istediğini söyledi ve çekimi düğününden önce geniş zaman zarfında geze geze yapma kararı verdik.

Önce kuzguncuğun renkli ve tarihi sokaklarında başladık.Kuzguncuk düğün fotoğrafları konusunda oldukça iddaalı ve görsel olarak yüksek bir mekandır.

Kuzguncuk , Anadolu yakasında Üsküdar ile Beylerbeyi arasında bulunmaktadır.Boğaza açılan bir vadi içindedir.

Bir görüşe göre , Kuzguncuk adının , koyun eski ismi olan Kosinitza'nın bozuk bir şekli olduğunu,Evliya Çelebi'ye göre ise Fatih zamanında Kuzguncuğa yerleşmiş 'Kuzgun Baba ' isimli bir kişiden aldığıdır.

17yy.kaynaklarına göre Kuzguncuk bir Musevi köyü olarak anılmaktadır.

Eğlenceli çiftimiz ile beraber kuzguncuğun renkli ve tarih kokan sokaklarında çekimimize başladık.Fotoğraf çekmediğimiz ne renkli kapı bıraktık nede boyalı merdiven :)

Tüm sokakları arşınladık diyebiliriz :)

Kuzguncukta geçirdiğiniz  güzel vakit ve elde ettiğimiz hem eğlencekli hemde renkli fotoğrafların ardında Şile'ye gitmek üzere yola koyulduk.

Şile düğün fotoğrafları konusunda görselliği yüksek gerek gelin köprüsü gerek feneriyle fotoğrafa tat katan güzel bir semttir.

Şile'de yaşam çok eskiye dayanır.Yapılan son araştırmalar Şile çevresinin tarih öncesinde(cilalı taş devri) iskan edildiğini göstermektedir.Kefken ile Bulgaristan sınırı arasındaki Karadeniz sahil kesminde yapılan tarih öncesi çalışmalarda Şile tarihinin buzul sonrası döneme (M.O 12.000 İLE 6000 arasında) kadar uzandığı belirtilmektedir.

Şile'nin eşsiz doğaya sahip gizli saklı olan yerlerini bulduk.Gelin köprüsü,göl kenarı,Şile Feneri derken bir günü Burcu Tanju'yla beraber fotoğrafladık.

Fotoğraf çekimimizin sonrasında hem bir birinden eşsiz fotoğraflara hemde harika iki dosta sahip olduk :)

 

İyiki varsınız .


Sizlerde Profesyonel Düğün Fotoğrafçısıyla çalışmak ve birbirinden güzel düğün fotoğraflarınız olsun isterseniz bizlerle iletişime geçin.


Şile düğün fotoğrafları,şile düğün fotoğrafçısı,ağva düğün fotoğrafları,ağva düğün fotoğrafçısı,şile feneri,şile düğün,ağva düğün,düğün fotoğrafçısi,dugun-fotografcisi,dugun fotograflari,düğün fotoğrafları