Verda-Muhsin Atatürk Arboretumu Düğün Çekimi

03.02.2016 atatürk arboretumu,kır bahçesi,koruda dış çekim,düğün 5 Yorum
Atatürk Arboretumu Sarıyerde gizli saklı kalmış ,özel olarak bakıma ve korumaya alınmış cennetten bir köşe,harika bir koru.
İstanbul'da bulunan Atatürk Arboretumu düğün fotoğraf çekimi için doğal ve etkili fon sahip bir yer bunun harici özellikle hafta içi yürüyüş yapmak , kafa dinlemek , ağaçların altında çimlere uzanmak ve huzur bulmak için harika bir seçenek.

Verda ile evlilik fuarında tanıştık.Fotoğraf konusunda çok titiz olduğunu ve bir kere yaşanılan bir anın kusursuz olması gerektiğini ve bu sebeble de bize fazlasıyla çok güvendiğini söyledi.Fuardan sonra bir çok kez Verda ve eşi Muhsin ile beraber ofimizde sohbet ettik ve tüm isteklerini hayalindeki fotoğrafları dinledik.
Fotoğraf çekimini düğün gününe sıkıştırılmaması gerektiğini balayından sonra rahat bir günde istediği her şeyi rahatça gerçekleştirebileceğimizi anlattık ve balayından sonra fotoğraflarını çekmeye karar verdik.
Verda ve Muhsinle sabahın erken saatlerinde Bakırköy'de buluştuk , önce Haliç'te bir lunapark'a gittik orada rengarenk atlıkarıncaların çarpışan arabaların arasında 2 saate yakın çekimimizi yaptık.
Sonrasında Atatürk Arboretumu'na gittik,Arboretumda o eşsiz doğanın içerisine saklanmış gölün etrafında , tüm Arboretum yollarında her bir ağacın altında eşsiz fotoğraflar çektik.

Hem eğlendik , hemde Arboretumun verdiği huzuru yaşadık hep beraber.
Ve gördüğünüz üzere bu eğlenceli fotoğrafları elde ettik.

Sizleri seviyoruz , iyiki varsınız :)