Selin & Semih ile Cunda Düğün Fotoğrafları

01.03.2016 Cunda düğün fotoğrafları,Cunda düğün fotoğrafçısı,düğün fotoğrafçısı 5 Yorum
Selin Amerika'da öğretmen olduğundan tüm isteklerini Semih vasıtasıyla bize iletiyor biz de özenle sorularını cevaplamaya çalışıyor onun bu konudaki hassasiyetini gördükçe çekimin ne kadar özenli geçeceğini tahmin edebiliyorduk. En son 2 firma arasında kaldığını belirttikten sonra İstanbul'da görüşme fırsatı bulduk , Selin'in bu konudaki hassas tavırları çok hoşumuza gitmişti bu yüzden çekimi düğün gününden farklı bir günde yapmak konusunda ikna etmeye çalıştık, bu şekilde İstanbul dışında bir çekim yapabilecektik ve Selin'in tüm istediklerini karşılayabileceğimizi düşündük, O da bize güvenmiş olacak ki sözleşmemizi yapıp tamamen çekim gününe konsantre olduk.

Temmuz ayında Selin Cunda Adası fotoğraflarından çok etkilendiğini ve düğün fotoğraflarını Cunda'da çektirmek istediğini bize belirtti ve en kısa zaman için Balıkesir'e uçak biletlerimizi ayırttık. 

Tarih 3 Ağustos'u gösterdiğinde İstanbul'dan yolculuğumuz başladı, Selin hazırlanırken Semih'le birlikte güzel bir kahvaltı ile güne başladık. Semih'in rahatlığı hoşumuza gitmişti, Selinin ise ne kadar heyecanlı olduğunu tahmin edebiliyorduk, derken tüm hazırlıklar tamamlandı ve Cilveli Cunda da start verdik, renkli evler, nostaljik sokaklar derken tüm Cunda'yı bir çırpıda turladık, 4 saatlik çekimin ardından elimizde birbirinden özel fotoğraflar ve Selin'in bütün istediği yerlerde çekim yapabilmiş olmanın mutluluğuyla Ada'dan ayrıldık.

Bu güzel fotoğraflar için Selin ve Semih'e ve çekim günü  bizden yardımlarını esirgemeyen Selin'in kız kardeşine teşekkürü bir borç biliriz. 

Amerika'da bizleri unutmayın.  

Hep mutlu kalın, sizi seviyoruz.

Dipnot :) Cunda Adasında Düğün fotoğrafı çektirmek isteyen gelinlerimizin özellikle yanlarında rahat ayakkabı yada babet getirmelerini tavsiye ederiz . Cunda Adasında Düğün fotoğrafı çektirecek çiftlerimizin Cunda'nın patika yollarını ve yokuşlarını unutmamaları ona göre yardımcılarıyla beraber olmalarını öneririz.